מרקטינג

האם השמועות על מותו של הפרסום האורגני היו מוקדמות?

מארק צוקרברג מבין מה מחזיר אתכם אליו כל יום (טוב נו, יותר מפעם ביום) וגם הוא יודע שזה לא הפרסומות והתוכן השיווקי. פייסבוק מבינה שאם הפיד שלכם יהפוך ללוח מודעות אחד גדול אתם פשוט לא תהיו שם יותר. עד כדי כך פשוט. אם נרצה שיפציצו אותנו בתכנים שיווקים ופרסומות פשוט נעביר לערוץ הקניות (יש דבר כזה עדיין?) או משהו בסגנון.

 

התובנה הזאת גורמת לכך שפייסבוק מתעדפת עמודים וקבוצות שהיא מזהה כפופולריים, מעניינים וכאלה שמעניקים למשתמש ערך אמיתי. עמודים שלא מתייחסים אל הלקוח הפוטנציאלי שלהם אך ורק כארנק מהלך, אלא שואפים גם להעניק מעבר, יהנו מחשיפה אורגנית, בחינם, מתנת הרשת החברתית הגדולה בעולם. מדובר בחשיפה איכותית, לקהלים רלוונטים של כמה אלפי זוגות עיניים בחודש.   

 

אנחנו לא טוענים באופן גורף שתוכן אורגני יעיל יותר ויעניק לכם חשיפה גדולה יותר מפרסום ממומן. מערכת הפרסום של פייסבוק היא כלי עוצמתי מאוד עבור מפרסמים ובשימוש נכון תספק תוצאות מעולות. באותה נשימה נגיד, שבמקרים מסוימים, לעסקים מסוימים יהיה אפקטיבי יותר להשקיע בתוכן אורגני, איכותי ומעשיר, מאשר השקעה של כמה מאות שקלים על קמפיין או בוסט (Boost).

 

אסטרטגיית תוכן עקבית, שהושקעה בה מחשבה, בעלת תמהיל גדול של סוגי פוסטים (וידיאו, פוסטים אינפורמטיביים, עדויות של לקוחות, פוסטים אינטרקטיביים וכו') תעלה בסופו של דבר על הרדאר של פייסבוק ותביא להגדלת החשיפה האורגנית שלכם. תשקיעו בכתיבה ובנראות הויזואלית בעמוד שלכם  (או שתשלמו לאנשי מקצוע שיעשו את זה עבורכם) ותוך זמן קצר תתחילו לראות תוצאות.

מערכת לניהול שותפים (אפיליאציה) – פלטפורמה חכמה להכנסות פאסיביות מרקטינג מערכת לניהול שותפים (אפיליאציה) – פלטפורמה חכמה להכנסות פאסיביות
ככה תייצרו תוכן שיווקי יעיל שגם גוגל אוהב​ מרקטינג ככה תייצרו תוכן שיווקי יעיל שגם גוגל אוהב​